تماس و درخواست جلسه مشاوره با مرتضی شایق

شماره برای هماهنگی (بعد از تکمیل فرم زیر)

ارتباط از تلگرام

ارتباط با ایمیل

ثبت رایگان درخواست مشاوره

  پس از تکمیل این فرم چه اتفاقی می‌افتد؟

  پس از ثبت درخواست، شرایط کسب‌وکار شما را بررسی می‌کنیم (طبق فرمی که تکمیل کرده‌اید)، با شما تماس می‌گیریم و شما می‌توانید سوالات خود را بپرسید. طی تماس، هزینه جلسه مشاوره به اطلاع شما می‌رسد و در صورت موافقت و پرداخت آن، جلسه مشاوره برگزار می‌شود.

  به صورت کلی ۲ نوع همکاری وجود دارد:
  – جلسات موردی
  – جلسات مستمر

  جلسات موردی برای پرسش‌های شما راجع به یک موضوع خاص است. مثلا:
  ۱- بررسی رقبا، استراتژی‌های ورود به بازار، استراتژی دیجیتال مارکتینگ بر پایه SWOT و پیاده‌سازی آن با فریمورک SOSTAC
  ۲- بررسی راهکارهای فروش فوری محصولات یا خدمات شما در فضای دیجیتال
  ۳- راهکارهای توسعه کسب‌وکار شما در فضای دیجیتال با دیدگاه آینده‌نگرانه
  ۴- بررسی وضعیت وب‌سایت شما از نظر سئو، کاربرپسند بودن و …
  ۵- بررسی وضعیت شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام

  جلسات مستمر برای تدوین استراتژی حضور موفق در فضای دیجیتال، نظارت بر اجرا، آموزش/مشاوره به اعضای سازمان و بررسی خدمات ارائه شده است.

  معمولا در جلسه نخست شما پاسخ سوالات خود را خواهید گرفت.
  گاهی ممکن است نیاز به جلسات بیشتری باشد یا جلسات مستمر داشته باشیم؛ در این صورت در همان جلسه اول، برای ادامه همکاری و برگزاری جلسات بیشتر در صورت توافق طرفین تصمیم‌گیری می‌کنیم.

  شماره برای هماهنگی (بعد از تکمیل فرم)

  ارتباط از تلگرام

  ارتباط با ایمیل

  خلاصه نتایج فعالیت‌ها

  سال فعالیت
  0
  همکاری
  0
  ساعت مشاوره در سال ۱۳۹۹
  0
  ساعت آموزش در سال ۱۳۹۹
  0

  آنچه درباره من می‌گویند

  نظرات برخی از مشتریان درباره مرتضی شایق

  بدون تعارف همکاری با آقای شایق لذت‌بخش و دلگرم‌کننده‌ست. آقای شایق به بچه‌های تولید محتوامون آموزش دادند که چطور مقالاتی بنویسند که در گوگل در صفحه ۱ دیده بشن؛ از طرفی به کارشناس تبلیغات آنلاینمون هم آموزش دادند که چطور متن تبلیغاتی جذاب‌تری بنویسند که مشتریان بالقوه‌مون مزایای همکاری با ما رو بهتر و ساده‌تر درک کنند و تبدیل به مشتری بشن. آقا مرتضی با آموزش‌ها و مشاوره‌های خوبشون، درآمدمون رو با استفاده از تبلیغات آنلاین تا ۶۰۰٪ افزایش دادند در حالی که CPA (هزینه جذب مشتری جدید) رو نصف کردند.
  احسان
  احسان نورانی
  مدیر بازاریابی پارکت آرتاوود
  برای تحول دیجیتال تجارت در حوزه صادرات پسته، زعفران، کشمش و ... آقای شایق از طرف یکی از دوستان که قبلا از ایشان مشاوره گرفته بودند، پیشنهاد شدند. ایشان به صورت کامل راه‌های تجارت آنلاین در حوزه B2B را به ما راهنمایی کردند و با تبلیغات آنلاین در گوگل، یوتوب و لینکدین، صادرات ما را به طرز چشمگیری تا ۱۲۰۰٪ افزایش دادند.آقای شایق از طراحی استراتژی دیجیتال تا پیاده‌سازی تبلیغات آنلاین در کنار ما بودند و هستند. ما قطعا همکاری مشاوره‌ای و خدماتمان را با آقای شایق و تیمشان ادامه خواهیم داد و ایشان را به دیگران هم پیشنهاد می‌کنم.
  آقای قنبری
  مدیر اجرایی PKS Trading
  آقای شایق دلسوزانه به صورت کامل وضعیت SEO سایت ما رو بررسی کردند. فیدبک‌ها و کاری که انجام دادند کاملا شفاف، دقیق، سازنده و قابل اجرا بود. من آقای شایق رو پیشنهاد می‌کنم به دلیل ارزشی که چه به صورت مشاوره و چه به صورت مشاوره/خدمات به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با همکارانشون برای مجموعه‌ها خلق می‌کنند.
  دکتر فرزاد
  بنیان‌گذار پایگاه خبرگزاری تحول دیجیتال
  آقای شایق تحقیق و بررسی دقیقی درباره ما و رقبایمان را قبل از ارسال پروپوزال داشتند که این کارشان ما را مطمئن کرد ایشان از بسیاری از مشاوران دیگری که با آن‌ها کار کرده بودیم، در حوزه بازاریابی دیجیتال تواناتر هستند؛ خدا را شکر که در پروژه آسان طراح با مشاوره ایشان و خدمات تیم خوبشان به موفقیت رسیدیم و الان در پروژه جدید آسان ویلا نیز افتخار همراهی در کنار ایشان را داریم.
  مصطفی چراغی
  مصطفی چراغی
  بنیان‌گذار هلدینگ آسان و استاد دانشگاه

  ساعات پاسخگویی تلفن: ۱۲ - ۲۰ روزهای غیرتعطیل

  برای پاسخگویی دقیق‌تر به نیازهای شما، لطفا ابتدا فرم را تکمیل کنید و بعد تماس بگیرید.